Saturday, November 2

Senarai First 100 Blogger Dan First 10 Blog List

Salam ...

Entri ni khas untuk listkan semua blog blogger-blogger yang pernah komen dalam buatwanita.blogspot.com. Tapi terhad kepada 100 terawal je la :p Kira macam tanda penghargaan la sebab korang semua sudi komen di blog BW ni :)

Ada beberapa individu, bila BW usha Google+ profile, tak ada blog, so BW tak senaraikan koran dalam list ni. Maaf yer kepada yang berkenaan.

Kepada yang nak exchange bloglist, dialu-alukan, Klik Sini. Hanya terhad kepada 30 orang sahaja.


Senarai 10 Blogger Pertama Yang Exchange Bloglist

1. Buat Wanita : http://buatwanita.blogspot.com
2. Little Puteri : http://littleputeri.blogspot.com 
3. Nhhas : http://hnr318.blogspot.com
4. Umaira Jannah : http://tunggujap.blogspot.com
5. Bella Luna : http://glamorousbybellaluna.blogspot.com
6. Lilynn Wifey Sham : http://warnawarnithecolorz.blogspot.com
7. Acik Idah : http://acikidah.blogspot.com
8. Angin Sepoi Sepoihttp://yoya-makan.blogspot.com
9. Pha Ishttp://pening-pala.blogspot.com
10. Syukurnya Sihat : http://www.syukurnyasihat.com

Senarai 100 Blogger Pertama Yang Memberi Komen

1. Buat Wanita : http://buatwanita.blogspot.com
2. Little Puteri : http://littleputeri.blogspot.com 
3. Hanif Idrus : http://hanifidrus.blogspot.com
4. Mila Rimbun : http://blogrimbun.blogspot.com
5. Wina Cotton : http://cottonwina.blogspot.com
6. Doodle Design : http://doodledsgn.blogspot.com
7. Khalmuz : http://made-from-the-heart.blogspot.com
8. Lena : http://craftbugcreations.blogspot.com
9. Bussaina CreativeCraft : http://bahiyabussaina.blogspot.com
10. Sha (Chirp Chirp) : http://ice-chirp-chirp.blogspot.com
11. Ain Eddihar : http://aineddihar.blogspot.com
12. Maria Firdz : http://myfirdz-trulylove.blogspot.com
13. Natifah Ak : http://natifahakhairi.blogspot.com
14. Mohd Selim Zainal : http://mselim3.blogspot.com
15. Sally Yatiey : http://sallyyatiey.blogspot.com
16. Ogy Rozyani Rappa : http://ogyrozyani.blogspot.com
17. Mimbar Kata : http://mimbarkata.blogspot.com
18. Ayu Insyirah : http://www.ayuinsyirah.my
19. Azman Arsad : http://lucudanlawak.blogspot.com
20. Acik Idah : http://acikidah.blogspot.com
21. Jamil Hashim : http://jmbelog.blogspot.com
22. Abak Pendamba Cinta : http://lorong-cinta.blogspot.com
23. Mizz Aiza (Dunia Kecil) : http://blogmizzaiza.blogspot.com
24. Eraz Fadli : http://www.erazfadli.com
25. Rozita A.Halim : http://kamusayepunyer.blogspot.com
26. Mieza Jhaa K : http://cinta25hb.blogspot.com
27. Ros Reeza : http://inilahrealitibukanfantasi.blogspot.com
28. Zana Fahmi : http://katahatiku-zana.blogspot.com
29. Norhasniza Khalid : http://mamamamy.blogspot.com
30. Blogger Lelaki : http://www.bloggerlelaki.com
31. Nhhas : http://hnr318.blogspot.com
32.  Noe Suhaimi : http://alyadina.blogspot.com
33. Henrietta Jose : http://hati-dan-bicaranya.blogspot.com
34. Yana Aina : http://www.nazlyizan.my
35. Ain : http://blogcontestgiveaway.blogspot.com
36. Asha Lya : http://blogashalya.blogspot.com
37. Umaira Jannah : http://tunggujap.blogspot.com
38. Ain Athirah Anuar : http://ainathirahanuar.blogspot.com
39. Mama Amir : http://mamapapaamir.blogspot.com
40. Roslitha Thalib : http://rozeath.blogspot.com
41. Invisible Me : http://invisiblenote.blogspot.com
42. Angin Sepoi Sepoi : http://yoya-makan.blogspot.com
43. Aben Mpun : http://kum-pun.blogspot.com
44. Eyma Su : http://eymasushoppe.blogspot.com
45. Marou Apple Hijau : http://budakbandunglaici.blogspot.com
46. Norlizawati Mohd Saad : http://nolizawatimohdsaad.blogspot.com
47. Shuhada Salleh : http://www.syuhadasalleh.my
48. Husna Zahidi : http://husnazahidi.blogspot.com
49. Zamani Abe : http://zamani84.blogspot.com
50. Nas : http://nashanim.blogspot.com
51. Pha Is : http://pening-pala.blogspot.com
52. Airjam Pzan : http://bloghafisz.blogspot.com
53. Syukri Mokhtar : http://syuk6692.blogspot.com
54. Epy Comel : http://epycomel.blogspot.com
55. Julia Jamaludin : http://juliajamaludin.blogspot.com
56. Mas Zull : http://maszull.blogspot.com
57. Yumida Huda : http://umikasum.blogspot.com
58. Lilynn Wifey Sham : http://warnawarnithecolorz.blogspot.com
59. Dearly Kate : http://dearlykate.blogspot.com
60. Tiera Nordin : http://talkdramalove.blogspot.com
61. Kisah Si Diaryhttp://www.kisahsidairy.com
62. Mia Liana : http://www.mialiana.com
63. Mr & Mrs Makmum : http://semanisanggur.blogspot.com
64. Diana Azhar : http://dianathewannababes.blogspot.com
65. Karya Mahirah : http://karyamahirah.blogspot.com
66. Bella Luna : http://glamorousbybellaluna.blogspot.com
67. Mademoiselle Irdina : http://amazedetect.blogspot.com
68. Pokok Manggishttp://pokok2u.blogspot.com
69. Nur A.Z : http://sayanurazu.blogspot.com
70. Cik Ungu : http://nurham.blogspot.com
71. Nur Syuhadahttp://850510.blogspot.com
72. Wahyu Alfiansyah : http://nomor2.blogspot.com
73. Asha Hana : http://asha-hana.blogspot.com
74. Shahirah Adnan : http://ierasha222.blogspot.com
75. Imam Ciprut : http://infomengalir.blogspot.com
76. Dhia Dirham : http://dhiadirham.blogspot.com
77. Rara Emiehttp://akutakpopular.blogspot.com
78. Atomime DcWanda : http://www.atomime.com
79. Aima : http://kedai-aiman.blogspot.com
80. Aina Misha : http://sayamisha.blogspot.com
81. OurJaipuroCom : http://www.ourjaipur.com
82. Waa : http://wakdingding.blogspot.com
83. Haliza Kamis : http://myvitaminstore.blogspot.com
84. Hakim Mahmud : http://lonelystarz.blogspot.com
85. Wanyob : http://wanyob.com
86. Razi Ten : http://raziten.blogspot.com
87. Farah : http ://ilovekinderbueno.blogspot.com
88. Sheila Salim : http://sheilashahfiekry.blogspot.com
89. Nadzirah Quratulaini : http://mustachechocolate.blogspot.com
90. Marliayana Mk : http://thereallifestoryof-marliyana.blogspot.com
91. Gee Lion : http ://diaridandelion.blogspot.com 
92. Hime : http://haruehime.blogspot.com
93. Zurainny Ismail : http://precious-crafts.com
94. Mariani Abd Rahman : http://mmmasakkk.blogspot.com
95. Cikgu Naman : http://www.cikgunaman.com
96. Ai Syah : http ://coretanuntukakudiadankamu.blogspot.com
97. Nurul Aqidah Azahar : http://mummysupplementshop.blogspot.com
98. Dhiana Wee : http://dhianawee.blogspot.com
99. Norma NML : http://rencahkehidupan-maamieiqi.blogspot.com
100. Mama Rissa : http://mamarissahere.blogspot.com

Kalau korang malas nak check satu-satu link blog korang. Tekan Ctrl+F. Nanti keluar satu bar Find kat bawah browser. Type je nama blog korang, contoh type buatwanita, nanti ada highlight kat nama buatwanita tu.

(Last Update 17/03/14 10:30am)

Thanks For Viewing! By: BW (Buat Wanita)

12 comments:

  1. Replies
    1. boleh. kan dah ada tu blogger lelaki no 30

      Delete
  2. assalamualaikum....http://maszull.blogspot.com/2013/10/segmen-12-jam-bloglist-5-mialianacom.html

    ReplyDelete
  3. salam kenal.. dr segmen mialiana.com :)

    ReplyDelete
  4. :D ada jugak... tengkiu 3x.. hik hik hik...

    ReplyDelete
    Replies
    1. semua yang komen.. masuk list :) acik idah no 20

      Delete
  5. bella terlambat or terlepas pandang this entry ^_^
    anyway, big thanks to Blog Buat Wanita.
    im listed #5 & #66

    ReplyDelete

TERIMA KASIH KERANA BERKUNJUNG DI 'BUAT WANITA', BLOG PERKONGSIAN CERITA, RESEPI & REVIEW. SUDI-SUDIKANLAH TINGGALKAN KOMEN DISINI KAY. THANKS :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...